Bannery a newslettery

Zpracujeme pro Vás návrhy dle Vašeho zadání (nejlépe po osobní schůzce), které následně po společné konzultaci dovedeme do finální podoby. U webové či jiné digitální grafiky obdržíte hotový výsledek ve formátu, který bude ideální k danému účelu a na kterém se společně domluvíme.

Co se týče realizace tištěné grafiky, můžeme dodat samotná tisková data a tisk si zajistíte sami, nebo můžeme zajistit konečný tisk u externího dodavatele. U polepů vozidel je postup stejný - také můžeme zajistit polep Vašeho vozidla u externího dodavatele.

Všechny níže uvedené ceny jsou pouze orientační, bližší cenu Vám sdělím až na základě Vaší představy poptávaného grafického díla, nejlépe při osobní schůzce.

 

 

Neděláme rozdíly v tom, jestli jste soukromá osoba nebo firma, grafické práce zajistíme pro kohokoliv. Jde nám především o Vaši spokojenost.

Zpracujeme jak pozvánku či plakát na společenskou akci, tak reklamní leták, banner nebo mailový newsletter. Vše je samozřejmě přizpůsobeno danému účelu, aby Vám naše práce zajistila co největší cílový efekt.

Vše je zpracováno i s ohledem na výslednou cenu. Grafický návrh jednoduchých pozvánek nebo A4 plakátů dokážeme vyrobit již od 500,- Kč. Dotažení do samotné realizace je potom závislé na množství úprav a na Vaší celkové náročnosti na výsledek.


Dodáváme díla jak elektronická tak tištěná. Elektronická podoba je nejjednodušší a v podstatě okamžitá, co se dodání týče. U grafiky tištěné je třeba počítat s určitou dobou dodání, případně schnutí, polepení, apod... Máme zkušenosti s přípravou podkladů pro ofsetový i velkoformátový tisk, tisk na samolepící folie nebo tisk na textil.

Dokážeme zpracovat tisková data pro novinovou inzerci či A1 plakát včetně grafického návrhu již od 1.000,- Kč. Webové bannery zpracujeme od 250,- Kč za kus. V obou případech hraje velkou roli Vaše náročnost na výsledný design a množství úprav od návrhu po výsledek.

 

 

Vizuální identita firmy je v současné době velice oblíbený trend, který může značně pomoci Vašim zákazníkům, a to především v orientaci mezi konkurencí, aby Vás mohli kdykoliv jednoznačně rozpoznat.

Zajistíme pro Vás vizitky, webdesign, polepy výloh Vaší provozovny či firemních vozidel, hlavičkové papíry či jiné další prezentační materiály a dokumenty. Vizitky včetně návrhu designu dokážeme dodat od 2,50 Kč/ks (v nákladu 1.000 ks), jednoduchý prezentační web od 5.000,- Kč (bez domény a hostingu) nebo grafický návrh pro polep výlohy od 3.000,- Kč. Ve výsledné ceně opět hraje roli Vaše náročnoct na úpravy, u webových stránek zejména jejich rozsah a funkce.


Na profesionální úrovni pro Vás také zpracujeme jakékoliv rozměrově větší projekty, jako jsou velkoplošné fotokoláže nebo i několikametrové reklamní plachty s fotopotiskem.

Dosud největší a nejnáročnější fotokoláží pro nás byla tato nástěnná fototapeta sestavená ze tří různých fotografií vozidel, u kterých jsme museli upravovat velké množství detailů včetně stínů, dopadu světla, odstranění nečistot a chyb a dokomponování okolního prostředí. Tapeta měla rozměry 5 x 2,65 m a nyní je aplikována na zdi v jednací místnosti firmy JK-Product v Hradci Králové.